Windykacja wierzytelności

Skuteczna windykacja wierzytelności

MY wiemy na czym ona polega !

W dzisiejszych, ciężkich czasach na rynku windykacji wierzytelności trzeba pamiętać, że tylko kompleksowa obsługa prawna należności daje szansę na efektywną i skuteczną windykację.

W naszej Kancelarii odzyskiwanie należności wiąże się często z niekonwencjonalnymi działaniami oraz co jest bardzo istotne z zebraniem maksymalnych informacji na temat sytuacji finansowej dłużnika.

Tylko taka, pełna wiedza na temat sytuacji finansowej dłużnika, pozwala podjąć odpowiednie działania gwarantujące skuteczną windykację wierzytelności. Takie właśnie podejście do spraw odróżnia nas wielu firm windykacyjnych, często bez profesjonalnego zaplecza prawnego.

Szybkość i staranność naszych działań gwarantują wysoką skuteczność windykacji należności. Głównym składnikiem naszego wynagrodzenia jest prowizja od odzyskanych kwot co daje Klientom gwarancję najwyższej efektywności prowadzonej przez Kancelarię Legatuum windykacji wierzytelności.

Kancelaria Legatuum oferuje działania,

które gwarantują efektywną windykację wierzytelności min:

 • Ocenę sytuacji finansowej kontrahenta,
 • Monitoring Należności,
 • Windykacja Przedsądowa,
 • Windykacja Sądowa,
 • Windykacja Komornicza

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta i jego należności (każda branża ma swoją specyfikę). Dostosowujemy się do potrzeb klientów i jesteśmy w stanie stworzyć indywidualne procedury współpracy w zakresie windykacji należności:

 • Stworzenie dla Państwa procedur dotyczących płatności kontrahentów,
 • Weryfikację Państwa umów współpracy z klientami
 • Wskazania słabych i mocnych stron przedsiębiorstwa w zakresie płatności
 • Metoda przekazywania zleceń np. email,
 • Dostosowanie wezwania do zapłaty,
 • Ustalenie przebiegu, formy i czasu trwania procesu windykacji.

Naszym atutem jest duża elastyczność i mobilność. W przeciwieństwie do dużych korporacji nie wiążą nas ujednolicone procedury działania. Indywidualizujemy działania w stosunku do dłużnika dopasowując je do wymagań Klienta i stanu finansowego windykowanego podmiotu.

Kluczowa w procesie windykacji jest informacja – posiadamy dostęp do rejestrów dłużników, raportów finansowych itp. Znajomość stanu finansów dłużnika i rynku na którym operuje pozwala na optymalizacja działań zmierzających do skutecznej windykacji zadłużenia.

Korzystamy ze sprawdzonych, doświadczonych pełnomocników procesowych ( adwokatów, radców prawnych np. były sędzia, prokurator). Sprawy sądowe monitujemy nie tylko pisemnie i telefonicznie ale również bezpośrednim  kontaktem pełnomocnika procesowego z przewodniczącym wydziału jeśli terminy w prowadzonym postępowaniu nie są zadawalające. 

Współpracujemy z 3 komornikami  którzy prowadzą w pełni zinformatyzowane Kancelarie gdzie uzyskujemy błyskawiczne informacje dotyczące dłużnika ( np. odpowiedź z ZUS-u dotycząca pracy dłużnika – do 48 godzin). Gwarantujemy bezpośredni nadzór nad postępowaniem komorniczym(nasi pracownicy jeżdżą na czynności z komornikiem, posiadamy dostęp on- line do baz komorniczych gdzie możemy sprawdzić jak wygląda stan postępowania)

Proszę wypełnić formularz kontaktowy na dole strony,

przedstawimy Państwu naszą ofertę na windykację należności

Skuteczna windykacja wierzytelności,

to oferujemy naszym klientom !

Skontaktuj się z nami

Kancelaria Prawna Legatuum – windykacja wierzytelności

Warszawa ul. Św. Jacka Odrowąża 15

Tel.  22 300 16 88,  22 300 16 90  kancelaria@legatuum.pl

Nazwa firmy

Imię i nazwisko

Nazwa dłużnika

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

NIP dłużnika

Wysokość zadłużenia

Termin płatności

Podstawa prawna

Ważne informacje

Wyrażam zgodną na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z treścią ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (art. 6 ust. 1 lit a i art. 9 ust. 2 lit a) w związku z przesłaniem powyższego zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania, jak również o prawie wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Legatuum spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. św. Jacka Odrowąża 15 (03-310) zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000459860, tel.: 22 3001688, adres e-mail: kancelaria@legatuum.pl, dalej zwana „Kancelarią Legatuum”.

Tagi:, , , , , , , , , , , ,