Wywiad gospodarczy kontrahenta

Wywiad gospodarczy prowadzony wobec dłużnika bądź potencjalnego kontrahenta jest w obecnych czasach bardzo istotną kwestią, patrząc na to pod kątem bezpieczeństwa działania własnego przedsiębiorstwa. Wiele firm jak również osób prywatnych wobec których nasza kancelaria przeprowadzała wywiad gospodarczy okazało się w dużym stopniu na tyle niewiarygodne, że nasze działania i pozyskane informacje uchroniły naszego klienta przed utartą dużych środków finansowych

Należy na pewno podkreślić, iż żaden wywiad gospodarczy nie jest w stanie całkowicie dać odpowiedź w jakiej kondycji finansowej znajduje się dany podmiot. Natomiast uzyskane dane zazwyczaj w sposób znaczący ujawniają ewentualne zagrożenia z jakimi można się spotkać.

Oferujemy Państwu możliwość przeprowadzenia wywiadu gospodarczego w skład którego będą wchodziły miedzy innymi uzyskane następujące informacje:

Sprawdzenie danych rejestrowych podmiotu

  • Weryfikacja poszczególnych zmian zachodzących w przedsiębiorstwie pod kątem wspólników oraz zarządu firmy
  • Powiązania i zależności pomiędzy innymi podmiotami
  • ustalenie pozycji na rynku wśród innych przedsiębiorstw
  • weryfikacja podmiotu w Krajowym Rejestrze Długów
  • weryfikacja podmiotu w Biurze Informacji Gospodarczej 
  • weryfikacja podmiotu wśród innych windykacyjnych

Koszt przeprowadzenia tego rodzaju wywiadu gospodarczego to 100 zł netto.

Oczywiście istnieje możliwość przeprowadzenia rozszerzonego raportu w którym będą bardziej szczegółowe informacje przydatne np. do przeprowadzenia skutecznej egzekucji komorniczej. Tego rodzaju wywiad gospodarczy jest omawiany i ustalany z indywidualnymi potrzebami klienta.

Na każdym etapie postępowania dłużnik jest informowany o dodatkowych kosztach które poniesie jeśli w sposób natychmiastowy nie ureguluje zobowiązania.

Profesjonalna pomoc prawna,

to oferujemy naszym klientom !

Skontaktuj się z nami

LEGATUUM Kancelaria Prawna

Warszawa ul. Odrowąża 15

Tel.  22 300 16 88,  22 300 16 90  kancelaria@legatuum.pl

Tagi:, , , , , , , , , , , ,